Inne formy współpracy

No shortcuts. Work for it, and work hard.

Jestem otwarty na różne formy współpracy (np. recenzje, konkursy, patronaty), więc do kontaktu zapraszam nie tylko wydawnictwa, ale i firmy zajmujące się szeroko pojętym nauczaniem, kulturą obszarów angielskojęzycznych oraz promocją produktów i usług, których adresatami i konsumentami mogą być coraz liczniejsi czytelnicy mojego bloga. Żeby jednak współpraca przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze, proszę zapoznać się z poniższymi punktami, bo nie podlegają one negocjacji.

  1. Dbam o swoich czytelników, zatem wyrażane przeze mnie opinie są szczere i rzetelne. Ostatecznie niniejszy blog tworzę z myślą o nich, więc to przede wszystkim oni mają być kontenci.
  2. Wybieram te produkty i marki oraz wspieram te inicjatywy, które uważam za merytoryczne, oryginalne i wartościowe. Powielactwu i bylejakości mówię stanowcze “nie”.
  3. Nie zgadzam się na współpracę polegającą na udostępnianiu na cudzych stronach moich postów opublikowanych pierwotnie na moim blogu. Moja twórczość jest moja i tylko moja. A wspominałem, że moja?
  4. Nie interesuje mnie współpraca barterowa. Ostatnio, gdy chciałem pani w sklepie zapłacić za jedzenie buziaczkiem i przytulaskiem, poszczuła mnie policją.
  5. Nie umieszczam reklam, linków, banerów ani artykułów sponsorowanych na moim blogu. Angielska Herbata jako blog o języku oraz kulturze służy nauce; nie jest natomiast gazetką ze świątecznymi kuponami zniżkowymi.

Jestem też zainteresowany projektami i publikacjami naukowymi oraz popularnonaukowymi, konferencjami i szkoleniami na temat języka angielskiego oraz Wielkiej Brytanii. Z racji otrzymywania znacznych ilości korespondencji informuję, iż odpowiadam jedynie na interesujące mnie oferty.

Poniżej prezentuję ogólne dane Google Analytics za rok 2019. Szczegóły odnośnie bloga i czytelników oraz cennik usług dodatkowych wysyłam na życzenie.