Inne formy współpracy

No shortcuts. Work for it, and work hard.

Jestem otwarty na różne formy współpracy (np. recenzje, konkursy, patronaty), więc do kontaktu zapraszam nie tylko wydawnictwa, ale i firmy zajmujące się szeroko pojętym nauczaniem, kulturą obszarów angielskojęzycznych oraz promocją produktów i usług, których adresatami i konsumentami mogą być coraz liczniejsi czytelnicy mojego bloga. Żeby jednak współpraca przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze, proszę zapoznać się z poniższymi punktami, bo nie podlegają one negocjacji.

  1. Dbam o swoich czytelników, zatem wyrażane przeze mnie opinie są szczere i rzetelne. Ostatecznie niniejszy blog tworzę z myślą o nich, więc to przede wszystkim oni mają być kontenci.
  2. Wybieram te produkty i marki oraz wspieram te inicjatywy, które uważam za merytoryczne, oryginalne i wartościowe. Powielactwu i bylejakości mówię stanowcze “nie”.
  3. Nie zgadzam się na współpracę polegającą na udostępnianiu na cudzych stronach moich postów opublikowanych pierwotnie na moim blogu. Moja twórczość jest moja i tylko moja. A wspominałem, że moja?
  4. Nie interesuje mnie współpraca barterowa. Ostatnio, gdy chciałem pani w sklepie zapłacić za jedzenie buziaczkiem i przytulaskiem, poszczuła mnie policją.
  5. Nie umieszczam reklam, linków, banerów ani artykułów sponsorowanych na moim blogu. Angielska Herbata jako blog o języku oraz kulturze służy nauce; nie jest natomiast gazetką ze świątecznymi kuponami zniżkowymi.

Jestem też zainteresowany projektami i publikacjami naukowymi oraz popularnonaukowymi, konferencjami i szkoleniami na temat języka angielskiego oraz Wielkiej Brytanii. Z racji otrzymywania znacznych ilości korespondencji informuję, iż odpowiadam jedynie na interesujące mnie oferty.

Poniżej prezentuję ogólne dane Google Analytics za okres od początku października do końca grudnia 2023 roku. Szczegóły odnośnie bloga i czytelników oraz cennik usług dodatkowych wysyłam na życzenie.