Kontakt i współpraca

Służba zdrowia i lingwistyka w służbie zdrowia i języka, czyli zawodowo zajmuję się językiem angielskim oraz pomocą psychologiczną.

Posiadam dyplom magistra filologii angielskiej o specjalności tłumaczeniowej, ukończyłem podyplomowe studia w zakresie przygotowania pedagogicznego, zdobyłem certyfikaty LCCI II i III, a także miałem okazję studiować rok w Birmingham w Zjednoczonym Królestwie. Moje wieloletnie doświadczenie językowe obejmuje pracę w charakterze tłumacza, redaktora i lektora (prowadzę kursy ogólne i specjalistyczne medyczne, prawnicze oraz biznesowe dla firm oraz klientów indywidualnych na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych).

Jestem również magistrem psychologii klinicznej z doświadczeniem wyniesionym z dziennego oddziału psychiatrycznego. Pracując w paradygmacie poznawczo-behawioralnym, szczególnie zapraszam osoby LGBT, które doświadczają trudności związanych ze swoją orientacją seksualną, brakiem akceptacji samego siebie lub ze strony innych. Zapraszam też rodziny osób LGBT.

Napisz do mnie na MarcelQ@onet.eu jeśli potrzebujesz:

  • tłumaczenia tekstu bądź dokumentu
  • dobrze napisany i nieszablonowy artykuł
  • pomocy w nauce języka angielskiego przez Skype
  • konsultacji psychologicznej przez Skype

Poza tym umiem grać na nerwach. Prawdziwy ze mnie człowiek orkiestra!